Liftli Kamyon

 Liftli kamyon alanında nitelikli hizmet almak adına doğru adrestesiniz. Tüm dünyada meydana gelen lojistik gelişmelerini en yakından takip eden firmamız ile nakliye adımlarını sorunsuz bir hale getirebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile nakliye adımlarında yaşlanan sorunları sıfırlamayı amaç ediniyoruz. Lojistik sektöründe hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir tercih yapmak isteyen kişiler için en doğru noktalardan biri olacaktır.

Liftli Kamyon Avantajları Nelerdir?

 

Liftli kamyon sayesinde hem araca yükleme hem de üst katlara indirme çıkarma işlemleri sırasında hız kazanılıyor. Bu alanda profesyonel manada hizmet veren nadir firmalar arasında yer alıyoruz. Bu aksamları kullanan görevlilerimizin gerekli olan tüm eğitim aşamalarından geçmiş olması ve kullanılan teknik aksamların da özellikle global standartlara uygun olması verimliliğin temel hususlarından biri olacaktır.

·        Liftli taşımacılık çok katlı binalara eşya indirme ve çıkarma işlemlerinde adeta bir devrim niteliğindedir.

·        Eşyaların hasar almadan ve muhteşem bir hız ile hedefe ulaştırılmaları için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

·        Taşıma işlemlerinde insan gücü minimize edildiği ve genel manada teknik aksamlar kullanıldığı için taşıma ve nakliye işlemlerinde büyük bir hız kazanılacaktır.

·        Özellikle hızlı bir biçimde nakledilmesi gereken yüklerin aktarılması konusunda liftli unsurların kullanılması daha doğru bir seçim olacaktır.

Sistem avantajlarına bakıldığı zaman taşıma adımını ne derece kolaylaştırdığınız siz de görebilirsiniz.

Profesyonel Kadro Göz Dolduruyor!

Liftli kamyon kapsamında hizmet veren tüm elemanlarımız bu alanda hem eğitimli hem de tecrübelidir. Kullanılan aksamlar kadar bu aksamlara yön veren ekibin de nitelikli olması elde edilecek olan genel lojistik başarısını maksimum dereceye çıkaran detaylar arasında kendini gösteriyor. Profesyonel kadronun bu derece nitelikli hazırlanması ve dönemsel olarak da eğitimlere tabi tutulması sistem verimliliğini pekiştiren alanlardandır. Kadromuz ile alakalı deneyimlerinizi ve memnun kalıp kalmadığınız noktaları tarafımızla paylaşırsanız belirtilen alanlarda gerekli olan iyileştirmenin sağlanması için çaba sarf edilir.

Hızlı Nakliye!

Liftli taşımacılık dahilinde en net şekilde takdir gören hususların başında hız geliyor. Özellikle belirli bir zaman diliminde zaman kaybedilmeden yapılması gereken taşıma işlemlerinde liftli nakliyenin kullanılması daha nitelikli olacaktır. Bu alanda hem araca yükleme hem de çok katlı binalara eşyaların ulaştırılması konusunda devrim yaratan aksamlar kullanılıyor.

En kısa süre içerisinde nitelikli bir lojistik hizmeti almak istiyorsanız en doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu alanda hataya yer olmadığını da göreceksiniz. Teknik detaylar defalarca kontrol ediliyor. Kullanan elemanlarımızın da alanında uzman olması problemsiz şekilde taşıma işlemlerinin tamamlanmasını mümkün hale getiriyor.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Nakliye denildiği zaman sadece evden eve taşımacılık konusunda hizmet verdiğimizi düşünülmemelidir. Bir lojistik firması olarak birçok farklı alanda sorunsuz ve nitelikli şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. En kısa sürede nitelikli bir hizmet çizgisinden istifade edebilmeniz için kategorilerimiz şu şekildedir;

·        Çelik kasa taşıma

·        ATM BTM taşıma

·        Ofis taşıma

·        Frigolu taşıma

Bu kategorilerin tamamında sadece alanında uzman olan isimler ile iş birliği kuruyoruz. Ayrıca kullanılan teknolojik unsurlar dahilinde tam donanımlı ve nitelikli bir yapının geçerli olduğu da fark ediliyor.

Yüklerin Araç İçine Yerleştirilmesi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Taşınması gereken tüm yüklerin araçlara en kısa sürede ve sıfır hata ile taşınması için paletli bir yapı oluşturulmuştur. En kısa sürede bu paletli sistemler üzerinden eşyalara tek bir zarar dahi gelmeden gerekli olan tüm işlemler sonuçlandırılır. Palet sisteminin kullanılması kırılmaya eğilimli ve ağır bir kütleye sahip olan yüklerin sorunsuz bir biçimde araçlara nakledilmesini mümkün kılıyor. Bu adımların hem zamandan tasarruf sağladığı hem de alınacak olan hizmet kalitesinin maksimum dereceye çıkması adına büyük önem arz ettiği fark ediliyor.

Profesyonel Paketleme Hizmeti Hasar İhtimalini En Aza İndiriyor!

Profesyonel bir biçimde paketleme adımının uzman elemanlarımız tarafından yapılması memnuniyeti maksimum dereceye çıkarıyor. En kısa süre içerisinde paketleme adımının gerçekleştirilmesi adına bu alanda son gelişmeler takip edilerek nitelikli materyaller kullanılıyor. Herhangi bir teknik sorun meydana gelmemesi adına hasarı minimum seviyeye indirecek olan paketleme materyallerinin kullanılmasına önem veriyoruz.

Bu bağlamda kullanıcıların kendileri paketlemeyi tercih ederlerse paketlemeden kaynaklanan sorunlarda firmamızın herhangi bir inisiyatif kullanamayacağının da ayrıca dile getirilmesi gerekiyor. Siz de kısa sürede nitelikli bir erişim tamamlamak adına doğru yerde bulunuyorsunuz. Fark yaratan ve stres hissetmeden tüm kıymetli eşyalarınızın taşınmasından yanaysanız Acarsoy Nakliyat sizin için en mantıklı seçim olacaktır.

 

0546 840 60 60
0546 840 60 60