İstanbul Bolu Nakliye

 Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Nakliye denildiği zaman sadece evden eve taşımacılık konusunda hizmet verdiğimizi düşünülmemelidir. Bir lojistik firması olarak birçok farklı alanda sorunsuz ve nitelikli şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. En kısa sürede nitelikli bir hizmet çizgisinden istifade edebilmeniz için kategorilerimiz şu şekildedir;

·        Çelik kasa taşıma

·        ATM BTM taşıma

·        Ofis taşıma

·        Frigolu taşıma

Bu kategorilerin tamamında sadece alanında uzman olan isimler ile iş birliği kuruyoruz. Ayrıca kullanılan teknolojik unsurlar dahilinde tam donanımlı ve nitelikli bir yapının geçerli olduğu da fark ediliyor.

Yüklerin Araç İçine Yerleştirilmesi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Taşınması gereken tüm yüklerin araçlara en kısa sürede ve sıfır hata ile taşınması için paletli bir yapı oluşturulmuştur. En kısa sürede bu paletli sistemler üzerinden eşyalara tek bir zarar dahi gelmeden gerekli olan tüm işlemler sonuçlandırılır. Palet sisteminin kullanılması kırılmaya eğilimli ve ağır bir kütleye sahip olan yüklerin sorunsuz bir biçimde araçlara nakledilmesini mümkün kılıyor. Bu adımların hem zamandan tasarruf sağladığı hem de alınacak olan hizmet kalitesinin maksimum dereceye çıkması adına büyük önem arz ettiği fark ediliyor.

Profesyonel Paketleme Hizmeti Hasar İhtimalini En Aza İndiriyor!

Profesyonel bir biçimde paketleme adımının uzman elemanlarımız tarafından yapılması memnuniyeti maksimum dereceye çıkarıyor. En kısa süre içerisinde paketleme adımının gerçekleştirilmesi adına bu alanda son gelişmeler takip edilerek nitelikli materyaller kullanılıyor. Herhangi bir teknik sorun meydana gelmemesi adına hasarı minimum seviyeye indirecek olan paketleme materyallerinin kullanılmasına önem veriyoruz.

Bu bağlamda kullanıcıların kendileri paketlemeyi tercih ederlerse paketlemeden kaynaklanan sorunlarda firmamızın herhangi bir inisiyatif kullanamayacağının da ayrıca dile getirilmesi gerekiyor. Siz de kısa sürede nitelikli bir erişim tamamlamak adına doğru yerde bulunuyorsunuz. Fark yaratan ve stres hissetmeden tüm kıymetli eşyalarınızın taşınmasından yanaysanız Acarsoy Nakliyat sizin için en mantıklı seçim olacaktır.

 

0546 840 60 60
0546 840 60 60