Hastane Malzemesi Taşıma

 Acarsoy Nakliyat Hastane taşımacılığı :

Zor olmasının yanı sıra titizlik gerektiren bir iştir. Bunun için hastane taşıma işleminin yaptırılacağı firmanın da iyi seçilmesi gerekir. Firmamız kurumsal nakliyat hizmeti verirken hastane, fabrika ve fuar gibi büyük alanların taşınmasında da üzerine düşeni yapacaktır.

Hastane taşınması esnasında eşyaların hacminin büyük olmasının yanı sıra dikkatinde yoğun olması gerekir. Firmamız  hastane taşıma konusunda birçok hizmet vermiş olduğundan nasıl taşınması gerektiğine hâkimdir. Hastane içerisindeki tüm eşyalar özenli bir şekilde paketlendikten sonra araçlara uygun bir şekilde istiflenir ve adrese teslim olarak taşınır.

2016 yılından beri taşımacılık sektöründe bulunan şirketimiz yılların geçmesi ve hizmet ağını genişletmesi ile 2016 yılından beri Hastane taşımacılığı hizmetlerini vermeye başlamıştır. Acarsoy XP nakliyat, bünyesinde barındırmış olduğu ekibi ve geniş liftli araç filosu ile sizlere hizmetlerini vermektedir.

Profesyonel Hastane Taşımacılığı Hizmetleri

Taşınması en zor iş yerlerinden biri de hastanelerdir. Onlarca, hatta yüzlerce çok önemli cihazlar, taşınması gereken birçok yatak ve dolaplar, müdür odaları, doktor odaları derken oldukça zor bir iş akışının içinde bulmak hiç zor olmuyor. Dolayısı ile olası hastane taşınmalarında, yönetim çok dikkatli olmalıdır. Bu konuda önlem alacak ve adım adım çalışarak en başarılı şekilde taşıma yapacak bir firma ile anlaşarak kısa sürede ve en önemlisi hiçbir şeye zarar gelmeden yeni adrese taşınmaya özen gösterilmelidir.

Hastane taşımacılığı konusunda firma kendine hem çok güvenmeli hem de yeterli ekipmanlara sahip olmalıdır. O cihazları en iyi şekilde sarıp taşıyabilecek ve tüm bunları deneyimli ekipler ile yapacak çok sayıda firma bulmanız neredeyse imkansız zaten.

Profesyonel Kadromuz İle Hizmet Vermekteyiz

Sonuç olarak; sizlerde hastanenizi yakında ya da uzakta bir yere taşımak istiyor ya da şube açmak istiyor ve bazı cihazların taşınmasını istiyorsanız; o halde doğru hastane taşımacılığı ile hizmet alarak en doğru şekilde sonlandırabilirsiniz.  Hastane taşımacılığı konusunda uzman olan Acarsoy XP nakliyat firması ile alınacak sonuçlar zaten sizleri fazlası ile memnun edecek ve almak istediğiniz başarılı nakliyatı sizlere sunuyor olacak. Öncelikli olarak hastane ekspertiz yapılacak ve ne kadar sürede taşınacağı, hangi ekipmanların sağlanacağı gibi notlar alınarak sizler ile taşınma günü alınıyor olacak.

En İyi Hastane Taşıma Şirketi

Hastane taşımasında diğer bir ayrıntı ise; bu işin hızlı olması olacak. Olabildiğince hızlı ve aktif bir şekilde taşıma yapacak olan Acarsoy XP yeterli sayıda Liftli araç,lar ve yeterli sayıda personeller ile çalışma yağacağından dolayı; planlanan zamanlama yerini bulacak ve sizler yeni hastanenizde hemen işlemlerinize başlıyor olacaksınız. Artık sıkıntılı günlerin sizi beklediğini unutun ve bu konuda profesyonel bir firma olan Acarsoy XP ile anlaşarak hastanelerin ne kadar sistemli bir şekilde taşınabileceğinizi görün. https://www.acarsoyxp.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve firma ile görüşerek hastanemizin görüşmesini yapabilirsiniz. Fiyat olarak da bilgi alabilir ve planlama hakkında da ayrıntıları konuşmaya başlayabilirsiniz. Firmamızın nakliye süreçlerinin sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takibe alabilirsiniz.

Bize Ulaşın
  • Ihlamurkuyu Mah. Çanankkale Cad. Sabır Sok. No:5/10 Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 766 00 92
  • W 0532 477 88 59
  • E info@acarsoyxp.com
0532 477 88 59
0532 477 88 59