Fransa Nakliye

Avrupa'nın önemli ülkelerinden biri olan Fransa, hem karayolu avantajı bulunan hem de Akdeniz ve Manş Denizi'ne olan kıyıları nedeniyle denizyolu avantajı bulunan bir ülkedir. Bu doğrultuda, Fransa Nakliye hizmetleri bu avantajlar sayesinde son derece kolay yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Transit geçişlerin yoğunluğu nedeniyle Fransa nakliye sürecinde karayolu taşımacılığı yoğun olarak tercih edilebilir. Özellikle belirli miktardaki eşya ya da malların taşıması açısından uygun maliyetli ve hızlı bir yöntem olan karayolu lojistiği, diğer yöntemlerle entegre edilerek verimliliği arttırılabilir. Bu bağlamda ülkedeki gelişmiş limanların varlığı, denizyolu taşımacılığı için oldukça uygun bir altyapı sağlamaktadır. Eğer taşınacak olan eşya veya malların boyut ve adetleri ekstrem düzeylerdeyse konteynır taşımacılığı olarak da adlandırılan denizyolu lojistiği tercih edilebilir.

Fransa Karayolu Taşımacılığı

Fransa karayolu taşımacılığı özellikle mobilya taşımacılık veya otomobil taşımacılık gibi başlıklar için en ideal lojistik çözümlerden biridir. Ülkeye Türkiye'den doğrudan transit geçişlerin bulunması Fransa nakliye süreçlerinde karayolu taşımacılığını önemli bir tercih olarak öne çıkarır. Bunun yanı sıra transit lojistik olarak da adlandırılan bu yöntem, Paris gibi gelişmiş ve liman şehri olmayan lokasyonlara doğrudan erişim açısından da avantaj sağlar. Fakat transit olanakların yetersiz kaldığı durumlarda intermodal lojistik yaklaşımlarından da faydalanılabilir. Intermodal yaklaşıma göre, maliyet ve zaman açısında en verimli taşımacılığı gerçekleştirmek için aynı ürünleri farklı taşımacılık yöntemleri ile taşımak esastır.

Denizyolu ve Intermodal Taşımacılık ile Fransa'ya Nakliyat

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, hızlı ve maliyet odaklı lojistik çözümleri için farklı kombinasyonlar denenebilmektedir. Intermodal yaklaşımı olarak da adlandırılan bu yöntem kapsamında farklı lojsitik ve nakliyecilik prensipleri bir arada çalışır. Belirlenecek olan lojistik yöntemlerinin öncelikli olarak lojistik hesaplamalara tabii tutulması gerekir. Yapılacak olan lojistik hesaplamalardan sonra verimliliği maksimum seviyeye çıkartacak taşımacılık yöntemleri belirlenmiş olur.

Tüm bunların yanı sıra, intermodal lojistik kapsamında karayolu, denizyolu ya da havayolu olanakları bir arada kullanılır. Fransa nakliyecilik başlığı altında en hızlı teslimatı gerçekleştirmek için en etkili yöntem olan intermodal, aynı zamanda maliyet açısından da büyük avantajlar barındırır. Teslimat güveliğini arttıran çözümler ve hizmet deneyimi ile kombine taşımacılık hizmeti, Fransa nakliye için müşterilere son derece hızlı çözümler sunar.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ;

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ;

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ;

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz.

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

Bize Ulaşın
  • Ihlamurkuyu Mah. Çanankkale Cad. Sabır Sok. No:5/10 Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 766 00 92
  • W 0532 477 88 59
  • E info@acarsoyxp.com
0532 477 88 59
0532 477 88 59