Depolama

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Acarsoy Depolama ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertiz lerimiz evinize gelerek  evden eve nakliyat için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik, güvenilir, sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz, hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

*Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depolar da saklayabilirsiniz.

*Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

*Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.

*Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.

*Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun konteynırlar içersin de kapınıza kadar gelmektedir.

 

*İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın
  • Ihlamurkuyu Mah. Çanankkale Cad. Sabır Sok. No:5/10 Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 766 00 92
  • W 0532 477 88 59
  • E info@acarsoyxp.com
0532 477 88 59
0532 477 88 59